ADWENT

Rozpoczynamy Nowy Rok Liturgiczny.
Adwent jako szczególny czas oczekiwania przeżywany jest przez Kościół w II częściach: do 16 grudnia oraz od 17 do 24, jako bezpośrednie przygotowanie do Świąt Bożego Narodzenie. Kościół zawsze przeżywał je razem z Maryją na Roratach.

W naszej wspólnocie, Msze Maryjne – Roratnie przeżywać będziemy także w dwóch częściach tzn. do 16 grudnia będą o godz. 19.00, natomiast od 17 grudnia chcemy przeżywać je w godzinach porannych tzn. o 6.00.
Zmiana Rorat porannych nie będzie!!!

W Adwencie, w ostatnim tygodniu planowane są także rekolekcje akademickie przez które będziemy chcieli wejść głębiej w przeżywanie przychodzącego do nas Boga w tajemnicy Świąt Bożego Narodzenia.