Wizyta ks. Biskupa

Poniedziałek, 10 Stycznia

Niedziela, 22 Stycznia ?

Rozpoczynając Nowy Rok prosimy Boga o szczególne błogosławieństwo, nie tylko na czas zbliżającej się sesji, ale dla naszych domów, rodzin i wszelkich spraw.

Z błogosławieństwem tym przyjdzie do nas administrator diecezji, ks. Bp Wiesław Lechowicz. W naszej wspólnocie DA „TRATWA” pojawi się w najbliższym czasie aż dwukrotnie.

Albowiem już w poniedziałek 10 stycznia o godz. 18.00 odprawi Mszę św. na zakończenie kursu ewangelizacyjnego ALFA (wyjątkowo, nastąpi zmiana godziny Mszy św. z 19.00 na 18.00). Po Mszy ks. Biskup przejdzie wraz z uczestnikami kursu i zaproszonymi gośćmi do PWSZ, gdzie odbędzie się ostatnia kolacja kursowa.

Oprócz powyższej wizyty Ksiądz Biskup Wiesław odwiedzi, prawdopodobnie 22 stycznia, całą Wspólnotę DA TRATWA. Spotkamy się wtedy z nim wszyscy razem na tradycyjnym opłatku świątecznym oraz naszych jasełkach tratwowych, które są przygotowywane przez gr. Teatralną TRATWY.

Szczegóły na ten temat zostaną podane w najbliższym tygodniu zarówno na stronie internetowej Tratwy jak i podczas najbliższych ogłoszeń.