Ferie !!!

2 tygodnie a może i dłużej ;)

PRZED NAMI FERIE… Zatem plany wypoczynku, ale także kolejnych i konkretnych remontów w kościele i sali tratwowej. Chcemy wykorzystać te 2 tygodnie na konkretne prace (remont zakrystii i kanciapy na Tratwie – malowanie kościoła jeszcze poczeka). Oprócz firmy budowlanej, potrzebujemy ludzi dobrej woli… (dobra krawcowa??)

Dlatego w tym czasie nie będzie zarówno spotkań jak również Mszę św. w Kościele będą tylko w niedziele (8.30 i 19.00 ). Czy będzie w środę Popielcową Msza o 19.00 to na ten temat za tydzień zostanie podana jeszcze informacja za tydzień (nie przewidziane uwielbienie).