„TOD” Tratwowe Ogłoszenia Duszpasterskie

TOD”

TRATWOWE OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

X Niedziela Zwykła - 10 CZERWCA 2012

· PONIEDZIAŁEK – 11 CZERWCA. Na Mszę św. i pierwsze tzw. spotkanie formacyjne , poalfowe zapraszam wszystkich absolwentów 3 edycji kursu ALFA oraz chętnych. Tematyka 1 (z 3 spotkań) to WSPÓLNOTA.

· WTOREK – 12 CZERWCA. MECZ POLSKA – ROSJA… (tratwowa strefa kibica od 20.15), ale wcześniej zapraszamy na Eucharystię… Planowane spotkanie formacyjne muzyczno-liturgiczne się nie odbędzie…

· ŚRODA – 13 CZERWCA. Po Mszy św. kolejne spotkanie tzw. scholii liturgicznej, zapraszam chętnych do spotkania (w imieniu p. Kościelnego)

· CZWARTEK – 14 CZERWCA (zakończenie OKTAWY Bożego ciała) - Na Mszę św. i już ostanie przedwakacyjne spotkanie zapraszam członków Wolontariatu SZLACHETNA PACZKA.

· PIĄTEK - 15 CZERWCA. UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA. CIAŁA I KRWI PAŃSKIEJ. W tym dniu zachęcam wszystkich do uczestnictwa w Eucharystii i modlitwy w intencji ks. Biskupa Andrzeja. Mszę św. w naszym Kościele, będą jak w niedziele o 8.30 i 19.00. Na wieczorną Mszę św. zapraszamy wszystkich członków i sympatyków Ruchu Czystych Serc (pojawił się ciekawy artykuł w GN – gratulujemy Agnieszce i Pawłowi).

(ZMIANA!!! Z racji ostatniego spotkania RCS przed końcem roku akademickiego zapraszamy na Eucharystię do kościoła Bł. Karoliny w Tarnowie w piątek o 18:00 i ognisko po:) ZAPRASZAMY:)

· SOBOTA – 16 CZERWCA… W KRAKOWIE JUBILEUSZ 10. lat istnienia KURSU ALFA.
A u nas w Tarnowie TRATWOWA STREFA KIBICA ZAPRASZA o 20.15. POLACY ZAGRAJĄ Z CZECHAMI MECZ O WSZYSTKO.

SKŁADAMY PODZIĘKOWANIA wszystkim którzy przyczynili się do V KONCERT EWANGELIZACYJNO-CHARYTATYWNY „SPE SALVI”. Był on wyjątkowy. Szczególnie dziękuję Zarządom naszych stowarzyszeń tj. „INICJATYWIE MŁODZI MISJOM” oraz SA TRATWA.

WAKACYJNE PLANY: - zapraszam do zapisywania się na wakacyjne wyjazdy organizane pod patronatem DA TRATWA. Będą nimi:

- Spotkanie Młodych w Dębowcu (9 -15 lipca)

- I Kongres Nowej Ewangelizacji oraz PJ 2012 (29 lipca do 4 sierpnia)

- XXX PPT (17 – 25 sierpnia)

W tych przedsięwzięciach będziemy chcieli brać udział w zorganizowanych grupach DA TRATWA i jako takie będziemy chcieli prosić Ks. Biskupa Ordynariusza o błogosławieństwo i dofinansowanie do wyjazdów. ZAPRASZAM zatem do zapisywania się…. (trzeba dokonać odpowiedniej rejestracji).

Więcej info – x.augustyn@gmail.com