T.O.D. – XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

T.O.D. czyli Tratwowe Ogłoszenia Duszpasterskie to najważniejsze informacje dotyczące tratwowychwydarzeń związanych z duszpasterstwem akademickiego, które mają miejsce w ciągu tygodnia.

Zgodnie znową już ramówką DA TRATWA w najbliższym tygodniu pragniemy zaprosić:

• PONIEDZIAŁEK – 15 października o godz. 19.00 odbędzie się I kolacja, w ramach kursu ALFA.Wszystkich niezdecydowanych zapraszamy jeszcze do zgłaszania się do Agnieszki Szaleckiej iMariusza Kiliana (odpowiedzialnych za kurs). Kolacja rozpoczyna się o 19.00 na TRATWIE, w tymczasie osoby, które nie są uczestnikami kursu, ani nie należą do tzw. ekipy organizacyjnej zapraszamydo naszego Kościoła na EUCHARYSTIĘ i modlitwę w intencji tego przedsięwzięcia.

• WTOREK – 16 października zapraszamy na pierwsze FORMACYJNE SPOTKANIE TAIZE.Odbędzie się ono po Eucharystii na TRATWIE i jest skierowane zarówno do wszystkichprzygotowujących się do Europejskiego Spotkanie Młodych w Rzymie, jak również do osóbzainteresowanych tematyką ekumeniczną w Kościele. Spotkania takiego typu odbywać się będą wkażdy III wtorek miesiąca i będą miały charakter spotkań w małych grupach. Informacje o kosztach izapisach na wyjazd do Rzymu znajdują się w zakładce TAIZE na stronie www.tratwa.net

• ŚRODA – 17 października. Ze względu na zmianę terminu inauguracyjnego spotkania DOBRYWIECZÓR Z… w tym dniu (wyjątkowo) na Eucharystię i I spotkanie zapraszamy naszą TRATWOWĄGRUPĘ TEATRALNĄ. (Osobami odpowiedzialnymi za TGT są Agnieszka Hajduga i EdytkaWilkosz).

• CZWARTEK – 18 października. W łączności z Mszą św. odbędzie się inauguracyjne spotkanieAKADEMICKIEGO WOLONTARIATU MISYJNEGO. Wszystkich chętnych pragnących sięzaangażować na tym polu wolontariatu serdecznie zapraszamy. Tym bardzie, że już za tydzieńprzeżywać będziemy w Kościele NIEDZIELĘ MISYJNĄ, dlatego będziemy chcieli odpowiednioprzygotować się do tego dnia. (Osobą odpowiedzialną za AWM w tym roku akademickim jest JustynkaWadas).

•PIĄTEK – 19 października. Tak jak w każdy trzeci piątek miesiąca swój czas modlitwy i możliwośćspotkania będzie miał Ruch Czystych Serc. Osoby, które żyją i pielęgnują wartości głoszone przez RCSserdecznie zapraszamy. (Osobami odpowiedzialnymi za RCS są Agnieszka Ślusarczyk i Paweł Bąk).