SZKOŁA ANIMACJI MISYJNEJ DLA MŁODZIEŻY.

Stowarzyszenie „INICJATYWA MŁODZI MISJOM” oraz Wydział Misyjny Kurii Diecezjalnej w Tarnowie zapraszają na Szkołę Animacji Misyjnej Io (SAM) dla młodzieży, która w roku szkolnym 2012/2013 odbędzie się w Czchowie podczas trzech weekendów szkoleniowych: 26-28 X, 14-16 XII oraz 15 – 17II 2013r.

Szkoła Animacji Misyjnej, która jest organizowana dla młodzieży szkół średnich ma na celu pogłębienie duchowości misyjnej oraz przygotowanie młodych ludzi do animacji misyjnej i koordynowania współpracą misyjną we wspólnotach parafialnych (np. organizacja kolędników misyjnych). Po ukończeniu SAM młodzież, która będzie chciała kontynuować dalsze pogłębianie drogi misyjnej może realizować to w ramach wolontariatu misyjnego i wyjazdów wakacyjnych na placówki misyjne w ramach działalności Stowarzyszenia „INICJATYWA MŁODZI MISJOM”. Z uwagi na bliską inaugurację SAM (najbliższy weekend) osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o pilny kontakt z ks. Andrzejem Augustynem (tel. 608 431 094, e-mail: x.augustyn@gmail.com) lub z Wydziałem Misyjnym. Koszt uczestnictwa w 1 sesji szkoleniowej wynosi 50 zł.