Chelb dla Ubogich

W Wielki Czwartek 1 kwietnia o godz. 7.00 w siedzibie Duszpasterstwa przy Kościółku Św. Józefa na ul. Dwernickiego 1 odbędzie się kolejna - podjęta wspólnie z RDN Małopolska - akcja rozdawania chleba ubogim. Akcji patronuje Ks. Biskup Ordynariusz.

W związku z tym prosimy - jak zwykle - Tratwowiczów o pomoc.

Jak zwykle - Trzeba najpierw poukałdać produkty - zapraszamy więc chętnych do tej pracy na godz. 17.00 w Wielką Środę (mozna dojść nieco później). Musimy zdążyć do 20.00 - potem idziemy na Drogę Krzyżową ulicami Tarnowa. Jeśli trzeba będzie to będziemy kończyć po nabożeństwie. A w Czwartek zapraszamy do wydawania chleba i żywności na godzinę 7.00 rano. Każdego kto się wybiera prosimy o smsa z informacją na numer naszego duszpasterza.