Modlimy się za ofiary katastrofy

To smutny dzień dla nas wszystkich. Przyjdźmy dziś wszyscy na godz. 18.00 do tarnowskiej Katedry na Mszę św. żałobną, której przeowdniczył będzie ks. Biskup. Dla Duszpasterstwa Akademickiego i wszystkich chętnych w niedzielę o  godz. 18.00 w kościółku św. Józefa zostanie odprawiona Eucharystia w intencji św. Pana Prazydenta i wszystkich którzy zginęli. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

Dziś też (czyli jeszcze w sobotę) o godz. 21.37 w intencji ofiar katastrofy będą modlić się tarnowianie, którzy zgromadzą się pod krzyżem na górze św. Marcina, Wszyscy, którzy chcą uczestniczyć w nabożeństwie proszeni są o przyniesienie zniczy.