DOBRY WIECZÓR Z KS. PROF. MICHAŁEM HELLEREM

Stowarzyszenie Akademickie "TRATWA" zaprasza na spotkanie z Ks. prof. Michałem Hellerem, które odbędzie się w środę 24 kwietnia o godz. 19.00 w AULI Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie (blok C).

Ksiądz Profesor wygłosi honorowy wykład inauguracyjny podczas tzw. DOBREGO WIECZORU Z GOŚCIEM. Wykład ten rozpocznie cykl spotkań otwartych dotyczących kwestii relacji NAUKA – WIARA. Wśród przyszłych prelegentów planowani są przedstawiciele takich dyscyplin jak: filozofia, nauki empiryczne oraz teologia, którzy umożliwią spojrzenie na wyżej wspomnianą problematykę z różnych perspektyw.

Mając na uwadze wielki autorytet Księdza Profesora i duże zainteresowanie spotkaniem prosimy o zgłaszanie rezerwacji miejsc na adres mailowy: dwz@onet.pl lub na numer telefonu: 530 245 258.