Archiwum

Lednica Blisko!


W tym roku młodzi z Dziecezji Tarnowskiej Biorą szczególny udział w przygotowaniach do spotkania na polach lednickich. Zapraszamy do uczestnictwa z nami!
Kategoria: General
Napisał: administrator

18 V podczas drogi krzyżowej śladami błogosławionej Karoliny, która odbe się w Zabawie (początek godz. 15.00) delegacja młodzieży z Tratwy przejmie od kustosza Sankuarium Bł. Karoliny w Zabawie, ks. Zbigniewa Szostaka ziemię z miejsca męczeństwa naszej błgosłaionej. Przez czały czas - do 4 VI relikwie błogosławionej Karoliny będziemy mieć u siebie - w koścółku akademickim. Zapraszamy do modliwy i rozważania przesłania życia Karoliny podczas naszych tygodniowych spotkań.

4 VI o godzinie 18.00 Spotukamy się wszyscy w koścółku akademickim przy ul. Dwernickiego 1 aby w uroczystej procesji przenieść relikwiarz błogosławionej Karoliny do katedry, aby tam uczestniczyć w posłaniu młodzieży wyjeżdżającej na pola lednickie. Podczas posłania wszyscy otrzymają okolicnościowe chusty. Ważna informacja: wyjeżdżające dziewczyny z tarnowskiej diecezji ubierają się na biało, aby brać udział w procesji podczas potkania na polach lednickich.

Uczymy się też pieśni, którą będziemy śpiewać: http://www.lednica2000.pl/multimedia/audio/corka-krola/

Zapraszamy wszystkich!! Także tych, którzy nie wybierają się na Lednicę.

 

 

fot. ikony z ołtarza głównego: K. Więckowski  © 2018 - Duszpasterstwo Akademickie Tratwa,  projekt i wykonanie: Łukasz Majewski

Licznik odwiedzin Darmowy licznik odwiedzin
licznik odwiedzin