II Piesza Pielgrzymka do Wał-Rudy

Środa - 18 listopada - 8:30
101 rocznica męczeńskiej śmierci bł. Karoliny

Zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania do Karoliny.

Plan pielgrzymki:

8:30 - Zbieramy się w kościele akademickim św. Józefa na „Tratwie”, na dobre słowo:) przed wyprawą.

09:00 – Wyruszamy

15:00 – W Wał-Rudzie jesteśmy na Drodze Krzyżowej a po niej wyruszamy autokarem do Zabawy na Mszę św.

18:00 – Msza św. w Sanktuarium bł. Karoliny w Zabawie, po niej mamy czas na osobista modlitwę będzie Adoracja Pana Jezusa.

Ok 20:00 Wracamy do Tarnowa autokarem.

Koszt;)

Koszt przejazdu autokarem do Zabawy i powrót do Tarnowa jedyne 5zł, zbiórka przed wyjściem:)
W autokarze mamy 50 miejsc:)

Zapisy:)

Chętnych zapraszamy do zapisania wypełniając formularz, wszelkie zapytania wysyłajcie na adres rcstarnow@gmail.com

Tylko autokarem:
Jest możliwość dojechania autokarem na Msze św. dla osób, które nie mogą iść pieszo, jednak na powrót autokarem pierwszeństwo maja osoby, które będą pielgrzymować pieszo:) W razie potrzeby piszcie.

Reklama:)

Jeśli ktoś chciałby gdzieś powiesić plakat pielgrzymki to piszcie, będzie też do zabrania na Tratwie.

Ekwipunek;)

Obserwujmy prognozę pogody i zabierzmy odpowiednie ubranie i termos z herbatką na drogę:)