Co w Tratwie piszczy...

TRATWOWE OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE


Kategoria: General
Napisał: administrator

16-20 listopada 2015

W najbliższym tygodniu pragniemy zaprosić:

  • PONIEDZIAŁEK, 16 listopada - kolejna Kolacja Kursu Alpha. Na pewno będzie wyjątkowa, bo po powrocie z weekendu rekolekcyjnego z Dębowca. W tym dniu sprawowane będą dwie Mszę św.:

- 17:30 dla tzw. ekipy Alhowej

- 19:00 Msza św. „zwyczajna”

Zachęcamy do modlitewnego wsparcie wszystkich uczestniczących w kursie. Po wieczornej Eucharystii trwać będzie adoracja Najświętszego Sakramentu, ok godz. 21.30 wspólnie uwielbimy Jezusa, wraz z uczestnikami kursu.

  • WTOREK, 17 listopada – III wtorek miesiąca, dzień modlitwy w Intencji ŚDM w ramach tzw. Przystań Duchowej. Będzie to PRZYSTAŃ 8.0. (czyli do dnia 0.0 zostaje nam już tylko 8 miesięcy). Na każdą PRZYSTAŃ składa się: różaniec, Eucharystia, konferencja, modlitwa adoracji zakończona APELEM. Tym razem konferencje i modlitwę uwielbienia poprowadzi ks. Paweł Cyz.

  • ŚRODA, 18 listopada – po Mszy odbędzie się spotkanie szlachetnej paczki oraz spotkanie grupy teatralnej. W tym dniu (wspomnienie bł. Karoliny) nasi przedstawiciele udadzą się w pielgrzymce do Zabawy. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z Agnieszką i Pawłem liderami RCS, w planach jest piesza pielgrzymka, ale czy ona dojedzie do realizacji to zależy też od ilości osób chętnych na taką wyprawę.

  • CZWARTEK, 19 listopada – próba chóru Gos.pl oraz po Mszy św. odbędzie się 2 spotkanie grupy Pokolenia JP2.

  • PIĄTEK, 20 listopada – o godz. 19.00 zostanie odprawiona Msza św. ku czci św. Andrzeja Boboli, a następnie spotkanie formacyjne Grupy Matanoia.

  • Najbliższa niedziela, to ostatnia niedziela roku liturgicznego – Niedziela Chrystusa Króla Wszechświata.
  • Ponadto w najbliższy weekend grupa ok 12 osób (Apostołów TRATWY) uda się na III Ogólnopolskie Mistrzostwa Sportowa Duszpasterstw Akademickich…

  • Dziękujemy serdecznie za wszelkie ofiary na tace, dzięki którym będziemy mogli wyrównywać wszelkie nasze zobowiązanie związane remontem Kościoła..

  • Ogłoszenie specjalne, dotyczące najbliższej soboty…

 

fot. ikony z ołtarza głównego: K. Więckowski  © 2018 - Duszpasterstwo Akademickie Tratwa,  projekt i wykonanie: Łukasz Majewski

Licznik odwiedzin Darmowy licznik odwiedzin
licznik odwiedzin