Co w Tratwie piszczy...

TRATWOWE OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

29 listopada 2015

Dzisiejsza Mszą św. rozpoczynamy nowy rok liturgiczny. Przed nami rok, który będziemy przeżywali pod kątem 1050  rocznicy chrztu Polski, Roku Jubileuszowego jako Roku Miłosierdzia oraz ŚDM w Krakowie. Sam czas Adwentu w naszej Wspólnocie przeżywać będziemy na modlitwie roratniej oraz Rekolekcjach Adwentowych, które odbywać się będę na TRATWIE w dniach 13 – 15 grudnia (za 2 tygodnie). Rekolekcje poprowadzi Szkoła Nowej Ewangelizacji z Gliwic wraz z jej duszpasterzem ks. Arturem Sepioło.

Roraty natomiast w naszym Kościele będą:

- w dniach 30.11 – 16.12 o godz. 19.00,

- od 17 grudnia godz. 6:00 (rano - NOWOŚĆ).

W najbliższym tygodniu pragniemy natomiast zaprosić :

PONIEDZIAŁEK, 30 listopada -  kolejna Kolacja Kursu Alpha. W tym dniu Msza św. będzie tylko o 19:00.

WTOREK, 1 grudnia – próba scholii liturgicznej oraz spotkanie formacyjne dla osób posługujących modlitwą wstawienniczą.

ŚRODA, 2 grudnia – po Mszy spotkanie Grupy Teatralnej, przygotowującej JASEŁKA, która będą miały miejsce 22 grudnia w Auli PWSZ oraz Szlachetnej Paczki, która natomiast pomału zbliża się do finału akcji.

CZWARTEK, 3 grudnia –  próba chóru Gos.pl oraz DUCHOWA SIŁOWNIA, czyli spotkanie dla prawdziwych mężczyzn.

PIĄTEK, 4 grudnia – pierwszy piątek miesiąca, po Mszy całonocna adoracja Najświętszego Sakramentu, która zakończy się porannymi Godzinkami ku czci NMP oraz roratami o godz. 6:00.

SOBOTA – o godz. 16.00 Eucharystia, a po niej spotkanie dla Wspólnoty Rodzin Tratwowych.

Niedziela, 6 grudnia – wspomnienie św. Mikołaja, po Eucharystii o 19.00 zapraszamy na MODLITWĘ UWIELBIENIA.

Ostatnie INFO - Ksiądz Andrzej dziękuje wszystkim za organizacje wczorajszego wieczoru oraz wszelkie życzenia, a tych którzy nie zdołali wczoraj skosztować imieninowego tortu zaprasza w najbliższych dniach na kawę i ciastko na plebanie, przy Fatimskiej 39A.

fot. ikony z ołtarza głównego: K. Więckowski  © 2017 - Duszpasterstwo Akademickie Tratwa,  projekt i wykonanie: Łukasz Majewski