KURS ALFA W TARNOWIE

Nowa inicjatywa dla tych, którzy pragną rzeczywiście spotkać się z Chrystusem i Jego Kościołem w mocy Ducha św.

...i dla tych, którzy chcą swą zakurzoną przyjaźń z Jezusem odnowić

KURS ALFA TARNÓW

Wraz z Katolickim Stowarzyszeniem Młodzieży chcemy zorganizować przy Duszpasterstwie Akademickim w Tarnowie edycję kursu ewangelizacyjnego ALFA (10 spotkań). Kurs ALFA powstał na początku lat 90-tych w Kościele Anglikańskim, ale jako że dotyczy podstaw wiary chrześcijańskiej, łatwo został zaadoptowany do potrzeb Kościoła Katolickiego, gdzie cieszy dużą popularnością i przynosi owoce (w Polsce min. w środowisku studenckim w Krakowie).

Prosimy o kontakt tych którzy przeżywali taki kurs, oraz wszystkich którzy w niedalekiej przyszłości chceliby wziąć w nim udział. Zapraszamy na spotkania poniedziałkowe (18.00) :)

Kontakt: sa.tratwa@gmail.com oraz biuro@tarnow.ksm.org.pl

Ogólnopolska strona http://www.alfapolska.org.