ROTTERDAM 2010-2011

Jedź z nami na Europejskie Spotkanie Młodych wspólnoty TAIZE!!! Pielgrzymka zaufania przez ziemię trwa!

Zapraszamy Was serdecznie do wyjazdu na kolejne Europejskie Spotkanie Młodzieży, na które - jak co roku - zapraszają nas bracia ze wspólnoty z Taize. Tym razem miastem, które będzie nas gościć jest Rotterdam. Spotaknie odbędzie się w dniach 28 grudnia 2010 - 1 stycznia 2011. Przyjmą nas z otwartym sercem i otworzą dla nas swe domy rodziny mieszkańców Rotterdamu i okolicznych miejscowości, parafie i wspólnoty Chrześcian w Holandii. Dni w Rotterdamie to spotkania w małych grupach w parafiach z młodymi ludźmi z całej Europy - modlitwa, świadectwo i możliwość zawierania znajomości. To także spotkania z ciekawym miejscem i jego kulturą, to piękne medytacyjne śpiewy kanonów i wspólna wieczorna modlitwa. To radość i entuzjazm młodych ludzi cieszących się z Nowego Roku i ze wspólnej nadziei pokładanej w Chrystusie. To także Twoje świadectwo dawane Europie - Jedź z Nami!

więcej: http://www.taize.fr/pl_rubrique486.html

U W A G A Duszpasterstwo Akademickie TRATWA zaprasza na wyjazd. Zapisujemy się na spotkaniach wtorkowych (18.00 - adoracja Najświętszego Sakramentu, 18.30 - Eucharystia, 19.00 - modlitwa kanonami, 19.30 - spotkanie grupy biblijnej) Wyjazd bezpiecznym autokarem planowany na dni 27 grudnia 2010 - 2 stycznia 2011. koszt 270 zł + 50 euro. Ubezpieczamy uczestników na podróż i pobyt. Istnieje możliwość odwiedzenia dodatkowych miejsc.

Kontakt z osobą odpowiedzialną:

Patrycja Żarkowska tel: +48517542680 email: patrycjazarkowska@op.pl