Archiwum

Hej kolęda kolęda!...


Kolęda w akademiku przy ul. Słowackiego w środę o godz. 20.00

Można również zapraszać księdza duszpasterza akademickiego na kolędę do siebie na Wasze stancje przez cały styczeń od niedzieli do środy na godz. 21.00

 

Kategoria: General
Napisał: administrator

W Akademiku zbierzemy się wszyscy na głównyej sali i jak co roku pomodlimy się, złożymy sobie życzenia i zakolędujemy. Potem będzie można dostać obrazek (a może coś jeszcze) :). Po spotkaniu na dole, będzie można zaprosić księdza do swych pokoi na krótkie odwiedziny.

Co do odwiedzin na stancjach to najlepiej się umówić na duszpasterstwie (od niedzieli do czwartku) albo telefonicznie - 608473354 (gdyby nikt nie odbierał, napisać smska kto zaprasza i na kiedy to się dogadamy). Godzina 21.00 jest najlepsza dla Was i dla księdza (nie będą to długie odwiedziny), ale oczywiście można spotkać się i kiedy indziej - w zależności od wolnego czasu.

Jest to kolęda studencka a więc bez tzw. kopert :))) Ksiądz nie gryzie (najwyżej wypije trochę kawy), ale może po prostu z Wami pogadać.

 

fot. ikony z ołtarza głównego: K. Więckowski  © 2018 - Duszpasterstwo Akademickie Tratwa,  projekt i wykonanie: Łukasz Majewski

Licznik odwiedzin Darmowy licznik odwiedzin
licznik odwiedzin