Spotkanie wspólnoty TAIZE w Tarnowie - Odpust ku czci św. Józefa

19 marca (sobota) o godzinie 18.00 odwiedzą nas na Tratwie goście ze wspólnoty TAIZE. W związku z tym przygotowujemy spotkanie modlitewno-integracyjne wszystkich wspólnot Taize z okolic Tarnowa.

Jest to jednocześnie nasz tratwowy odpust - kto odwiedzi kościółek Akademicki p.w. św. Józefa, pomodli się, przyjmie Komunię Świętą i w duchu autentycznego nawrócenia odwróci się w duszy od każdego zła, a zwróci ku Ukrzyżowanemu Chrystusowi, przez otwarcie serca spotka się z łaską Bożego Miłosierdzia.

Zapraszamy na nie wszystkich biorących czynny udział w naszych wtorkowych spotkaniach na tratwie (obowiązkowo :) ) i wszystkich sympatyków duchowości wspólnoty z Taize. Kontakt: Asia Solak - koordynator wyjazdów z terenu Tarnowa - tel. 694788047 i ks. Hieronim - duszpasterz akademicki - tel. 608473354