Wielkanoc na Tratwie

On żyje!!!!!!! Alleluja!!!!!!!!

Liturgia Triduum Paschalnego to nie tylko pamiątka śmierci i zmartwychwstania Jezusa. Te wszystko dzieje się TERAZ. I DZIŚ my mamy w tym swój udział. Chrystus wyciąga nas z błota grzechu i daje nam prawdziwe ŻYCIE.

Wszytkim Tratwowiczom, naszym Przyjaciołom i Bliskim, a także ludziom dobrej woli z radością głosimy wielkim głosem - ALELUJA! Naprawdę jesteśmy zbawieni! Nic tu na ziemi tego nie zmieni. Dlatego życzymy Wam tylko jednego - abyśmy się smi nie pozbawiali tej wielkiej NADZIEI.

Kilka informacji

Na Tratwie od wtorku 26 kwietnia do wtorku 3 maja nie będą się odbywać spotkania w takim wymiarze jak zazwyczaj (w związku z pielgrzymką na beatyfikację Jana Pawła IIgiego). Ale zawsze można się spotkać - Duszpasterstwo i Kościółek będą otwarte w te dni od 18.00 (Kontakt: Kasia R. tel. 727909246). Zachęcamy do wspólnych spotkań i modlitwy (we wtorek kanonami Taize, w środę spotkanie Ruchu Światło Życie). We wtorek, środę i czwartek można też pytać ks. Pawła o pomoc. Do zobaczenia po śwętach!!!